Nasz dom wynajmujemy przez cały rok i polecamy go osobom lubiącym niezależność. Zachęcamy do pobytów weekendowych i tygodniowych, kiedy można połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem pięknej Ziemi Lubelskiej.
›› więcej
Nasz dom wybudowany jest w nowoczesnej technologii z wykorzystaniem przy wykończeniu tradycyjnych materiałów jak drewno i stara cegła.

Dom ogrzewany jest elektrycznie i dodatkowo kominkiem. Na parterze znajduje się salon z kuchnią, łazienką, sauna, WC, hall, taras. Na piętrze są 3 w pełni urządzone pokoje z łóżkami dwuosobowymi. Istnieje możliwość dostawek pojedynczych łóżek lub łóżeczek dziecięcych. 
Łazienka na górze posiada prysznic, umywalkę oraz ustęp.

W łazience na dole, przez którą przechodzi się do sauny, znajduje się natrysk i umywalka. W osobnym pomieszczeniu zlokalizowane jest WC. Z sauny można korzystać bezpłatnie, jednak nie więcej niż raz dziennie. Łazienka na górze posiada ogrzewanie podłogowe zapewniające komfort o każdej porze roku.

Woda dostarczana jest ze studni głębinowej, a podgrzewana bojlerem. W celach pitnych polecamy szczególnie wodę z bijącego opodal naturalnego źródła.

Kuchnia posiada wszelkie niezbędne wyposażenie do przygotowania posiłków - jest lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, elektryczny blat grzejny, zmywarka oraz elektryczny czajnik. Do dyspozycji gości są zastawy stołowe i inne akcesoria kuchenne.

W salonie znajduje się kominek ze sporym zapasem sezonowanego drewna, telewizor z dostępem do popularnych programów satelitarnych (np. Canal +, C+ Sport) co powinno być alternatywą na deszczowe lub śnieżne wieczory.Teren wokół domu to 0,4 ha łąki, na której posadzone rośliny ozdobne i drzewa mieszają się z naturalna roślinnością. Częstymi gośćmi w naszym siedlisku są bociany, kaczki, kuropatwy i inne kolorowe i rozćwierkane ptactwo. Z racji bliskości stawu wieczorem często słychać rechot żab. Na szczęście bliska woda nie kusi komarów. Na działce znajdują się atrakcje - nowy podświetlany basen i grill oraz dla dzieci domek na drzewie, piaskownica, . Dla cyklistów mamy 3 rowery, w tym jeden z fotelikiem dla małych dzieci, które udostępniamy bezpłatnie.


repliki zegarków

tel. (0-81) 748 60 93

tel. 604 190 600


dariusz@misiurek.lub.pl replica watches fake rolex

All rights reserved. Copyright by SIEDLISKO GAJ
PROJEK I WYKONANIE SAFENET